Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

Informační systém EVIS

Komplexní řešení

Společnost INCO s.r.o. Chotěboř připravila komplexní řešení informačního systému pro Vaši firmu a to ve vysoké kvalitě, ve velmi přijatelné ceně a s důrazem na flexibilní přístup při implementaci.

Základní charakteristiky systému EVIS

Moduly systému EVIS

Systém EVIS je modulární systém. Záleží na volbě zákazníka, zda bude aplikovat celý systém nebo pouze zvolené moduly propojené na svoje již existující úlohy ve zbývajících oblastech. Systém EVIS se skládá z těchto modulů:

K těmto modulům lze doplnit docházkový systém a stravovací systém.

V oblasti pokrytí specifických požadavků na e-business zajišťujeme řešení na klíč ve spolupráci s naším obchodním partnerem.

Flexibilita řešení

Jsme si plně vědomi toho, že klíčovým měřítkem úspěšnosti realizace informačního systému je nejenom komplexní a otevřené řešení jako takové, ale u výrobní společnosti také míra přizpůsobení konkrétním podmínkám zákazníka. Naším cílem je tedy realizovat takový informační systém, který jeho uživatelé pojmou za vlastní. Jsme přesvědčeni, že dosažení tohoto cíle je rozhodujícím měřítkem úspěšnosti vlastního provozu informačního systému a to znamená především spokojenosti jeho uživatelů.

Práce uživatelů se systémem

EVIS a technologie, na které je postaven, představují celkově plně objektově orientovaný systém. To kromě vlastní spolehlivosti a bezpečnosti provozu (na toto prostředí dosud nebyl vyvinut žádný typ viru) umožňuje správci systému velmi snadné přidělování přístupových práv uživatelů a to až na konkrétní data (resp. objekty) bez zásahu tvůrců systému. Uživatelé si také mohou vytvářet vlastní uživatelská menu, tj. sestavit vlastní rychlé cesty pro přístup na funkce různých modulů přímo z jedné obrazovky nebo dopisovat vlastní poznámky do kontextové nápovědy systému EVIS.

Tvorba libovolných výběrů a výstupů z datové základny

Součástí dodávky systému EVIS jsou také popisy jeho datových struktur. To spolu s dodávkou multilicenčního software QUERY a jazyka SQL dává uživatelům možnost tvorby vlastních výběrů a výstupů z databáze tohoto IS nad rámec všech, které jsou v něm již zakomponovány od výrobce.

Garance dodavatele

Ke splnění Vašich požadavků nabízíme garance funkčnosti, ceny a rozvoje původního řešení. Tyto garance vyplývají z důsledné přípravy smluvního zajištění celkové realizace. Součástí dodávky je studie, jejíž výsledek se jak po věcné, časové a finanční stránce vlastně stává smluvním dokumentem a tedy transparentním harmonogramem implementace systému. Chceme s Vámi budovat partnerský vztah. Garantujeme Vám zajištění dalšího rozvoje informačního systému v důsledku Vašeho růstu, změn firemních procesů, legislativy a reakcí na vývoj trhu.

Technologické prostředí

Významným stavebním kamenem informačního systému EVIS je technologická platforma, která kromě výkonu a bezproblémové rozšiřitelnosti vlastních parametrů zajišťuje maximální spolehlivost běhu aplikace a jedinečnou datovou integritu. Právě systémy IBM iSeries byly vyvinuty pro podnikové aplikace běžící v nepřetržitém provozu. Právě tyto objektově orientované systémy se 64-bitovým procesorem PowerPC, se 64-bitovým operačním systémem OS/400 a 64-bitovou databází DB2, s prostředky pro správu sítí a sadou nástrojů potřebných pro elektronický obchod dávají výkon, který potřebujete. Toto prostředí získáte na serveru již předinstalované.

Licence a nízké provozní náklady

Komplexní řešení IS, které představuje systém EVIS a použitá technologie IBM je poskytováno uživatelům za výhodných licenčních podmínek, což má velice příznivý dopad na položku provozních nákladů v budoucích letech provozu systému. Je třeba si uvědomit, že součástí dodávky je jednak vlastní aplikační software EVIS, dále velmi výkonná databáze UDB DB2 a vlastní operační systém s výbavou pro tzv. web-services plus produkty pro práci s databází Query a SQL a také prostředí pro práci s technologií čárových kódů. Tyto veškeré komponenty jsou v rámci této dodávky IS poskytovány multilicenčně, tj. nezávisle na počtu současných i budoucích uživatelů IS.

EVIS: nízké provozní náklady

Financování

Součástí naší nabídky jsou rovněž výhodné varianty financování. Platbu aplikačního software Vám rozložíme do 3 let. Pro financování hardware Vám zajistíme leasing.

Ochrana Vašich investic

Díky zcela výjimečné architektuře systémů iSeries se nemusíte obávat, že v důsledku překotného vývoje počítačových technologií, kterého není ušetřena ani tato platforma, byste museli v budoucnu přistoupit k obměně vlastní aplikace. Aplikace běžící na těchto strojích jsou díky jejich architektuře hardwarově nezávislé. Tyto systémy umí bezkonkurenčně chránit Vaše hardwarové a softwarové investice.

EVIS: ochrana Vašich investic

Navigace

Zpět na Produkty


EVIS

Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)