Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

Služby

Služby, které společnost svým zákazníkům poskytuje, můžeme rozdělit do těchto skupin:

Společnost INCO spol. s r.o. jakožto výrobce a dodavatel řešení informačního systému podniku provádí veškerý servis spojený s provozem IS/IT zákazníka včetně systémových služeb a odborné poradenské činnosti. Pro výkon všech výše uvedených činností disponuje pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru IS/IT.

Velký význam přikládáme a důraz klademe proto na rozsah a kvalitu poskytovaných služeb. Služby v rámci dodávek produktů oboru informačních technologií hrají velmi významnou roli při dosahování konečných výsledků. Ať již se jedná o implementaci komplexního řešení informačního systému nebo jen o dílčí dodávky hardwarových a softwarových komponent. Snažíme se neustále jít vysoko nad běžný rámec činností spojených s implementací a instalací jednotlivých produktů. V počáteční fázi přípravy dodávky informačního systému je zpracována vždy případová nebo implementační studie. Zde naši konzultanti společně s budoucími uživateli odsouhlasují jednotlivé kroky zavedení systému, aby celý proces implementace společně dovedli úspěšně k cíli. Tato studie je potom nedílnou součástí smluvního dokumentu dodávky informačního systému.

Významnou součástí metody implementace našeho aplikačního software je školení uživatelů na počátku tohoto procesu. Stejně tak služby hotline v rámci záruční doby produktů a zcela přirozeně v době vlastního pozáručního provozu. Výměna informací se zákazníky probíhá především elektronicky. Nezáleží tedy vůbec na naší fyzické vzdálenosti od sídla uživatele. Doba odezvy na podnět zákazníka se zkracuje na minimum. Servisní zásah provedeme velmi snadno využitím on-line propojení našeho pracoviště se systémem zákazníka po obdržení zprávy uživatele (prakticky obratem).


Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)