Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

O společnosti

Představení společnosti

INCO spol. s r.o. je česká společnost, bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1991.

Primárním, vlastním produktem a zaměřením společnosti INCO spol. s r.o. je vývoj, implementace, provoz a rozvoj informačního systému pro výrobní společnosti, kterým je ERP systém EVIS. Na tento systém navazují ještě dva vlastní produkty a to Internet Firewall/400 a docházkový systém DS/400. Internet Firewall/400 je určen pro zajištění bezpečného, spolehlivého a provozně ekonomického napojení do systému EVIS v případě existence vzdálených pracovišť uživatele a konečně docházkový systém DS/400 je další volitelný doplněk systému EVIS. Systém EVIS díky použité technologii a databázovému prostředí je otevřený systém a může koexistovat s dalšími aplikacemi, které již zákazník provozuje.

INCO spol. s r.o. jakožto výrobce a dodavatel uvedeného aplikačního software školí v rámci implementace vlastními kapacitami budoucí uživatele IS, realizuje dodávky počítačových sítí, dalšího hardware a software. Firma provádí veškerý servis spojený s provozem IS/IT zákazníka včetně systémových služeb a odborné poradenské činnosti (jako např. zpracování případových studií nasazení IS). Firma je také poskytovatelem Internetu. Pro realizaci všech těchto činností disponuje pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru IS/IT.

INCO spol. s r.o. staví svoji budoucnost na nabídce a dalším rozvoji komplexního řešení IS jak pro stávající tak pro jeho nové uživatele s maximálním ohledem na jejich specifické požadavky. Svoji činnost neorientuje na jednorázové prodeje produktů, ale na trvalý partnerský vztah se svými zákazníky.

Aplikační orientace společnosti

Informační systém EVIS

Ekonomický a výrobní informační systém je komplexní český informační systém pokrývající potřeby řízení výrobních firem se zaměřením na zakázkovou (kusovou) či malosériovou výrobu. Systém má ekonomický audit a podporuje procesy ISO uživatelské organizace. Také díky výkonu a spolehlivosti platformy IBM iSeries (AS/400), pro kterou je aplikace vyvinuta, může být toto řešení nasazeno jak v malé, střední tak i ve velké výrobní společnosti s dislokovanými výrobními jednotkami. Systém EVIS byl vyvinut pod C.A.S.E (Computer Aided Software Engineering) ADELIA francouzské firmy HARDIS INTERNATIONAL.

Internet Firewall/400

Je řešení pro spojování více serverů iSeries resp. centrálního serveru iSeries s několika (1 a více) pobočkami, ve kterých je umístěna pouze síť LAN s několika PC. Příslušné segmenty sítě jsou zabezpečeny firewallem na bázi operačního systému Linux, přičemž jsou umožněny základní služby Internetu jako WWW server na iSeries, FTP server na iSeries nebo PC serveru (pokud zákazník tuto funkci požaduje), MAIL služby, apod. , má-li je zákazník implementovány. Řešení je otevřené pro přidávání dalších protokolů.

Docházkový systém DS/400

Slouží ke sledování a evidenci pohybu pracovníků v reálném čase, včetně kompletního zpracování údajů pro mzdovou agendu. Může být doplněn stravovacím systémem.

Technologické zaměření společnosti zahrnuje především tyto obory:


Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)