Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

Veletrh sociálních služeb a Prodejní výstava kompenzačních pomůcek

Prodejna zdravotnického materiálu

Naše firma se zúčastní na druhém Veletrhu sociálních služeb a Prodejní výstavě kompenzačních pomůcek.

Tyto akce se uskuteční ve středu 21. listopadu 2012 od 9:00 do 17:00 hodin ve velkém sále Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě. Akce navazuje na loňský úvodní ročník (konaný 14. 9. 2011) a pětiletou tradici výstav kompenzačních pomůcek pro sluchově, zrakově a tělesně postižené a město ji pořádá ve spolupráci s Centrem pro zdravotně postižené kraje Vysočina a Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých.

Veletrh je součástí projektu „Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb ve městě Havlíčkův Brod“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Cílem je představit stávajícím a potenciálním klientům i široké veřejnosti spektrum možností, které nabízejí poskytovatelé nejrůznějších sociálních služeb i výrobci a prodejci kompenzačních pomůcek, léčiv, potravinových doplňků, zdravé výživy, či odborné literatury.

Cílové skupiny uživatelů služeb, na něž bude prodejní výstava zaměřena:

Veletrh je určen dodavatelům výrobků a pomůcek, poskytovatelům a uživatelům sociálních služeb. Otevřen bude celý den pro odbornou i laickou veřejnost.

Podrobné informace o naší nabídce v oblasti nabídky zdravotního materiálu a zdravotních pomůcek (včetně zápůjček) naleznete na stránce Zdravotnický materiál nebo Vám je rádi poskytneme telefonicky na čísle 569 626 633.

Zpět na aktuality


Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)