Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

IS EVIS byl navázán na systém kreditních informací OCTOPUS

Naše společnost Inco, spol. s r.o. Chotěboř uzavřela partnerskou smlouvu s firmou DC GROUP, spol. s r.o. Informační systém EVIS byl v návaznosti na spolupráci s touto firmou rozšířen o automatizovanou vazbu na externí webový systém on-line poskytování kreditních informací (KI) o zákaznících OCTOPUS , který provozuje firma DC GROUP. Podrobné informace a popis tohoto systému naleznete na http://www.dcgroup.cz/index.php/proverovani_firem.html nebo http://www.systemoctopus.com.

V prvním kroku této spolupráce byla zprovozněna vazba mezi evidencí zákazníků a systémem KI OCTOPUS. Tato vazba je realizována novým funkčním tlačítkem (F11=OCTOPUS ) v obrazovce detailu dat zákazníka (viz obrázek na následující stránce). Po stisku tohoto tlačítka se ověří platnost vnitřního hesla a automaticky se vygeneruje a ve webovém prohlížeči zobrazí internetový odkaz na soubornou stránku kreditních informací o daném obchodním partnerovi z dostupných volných i placených zdrojů OCTOPUS. Spolu s touto vazbou bylo také vytvořeno tlačítko (F10=ARES) pro přímý skok do volně přístupné registrace firem do systému ARES. Tato tlačítka je možné zařadit i na další místa IS EVIS podle konkrétních požadavků, či je možné jejich použití nabídnout či vynutit při splnění konkrétních definovaných podmínek (výše a/či délka úvěru poskytovaného zákazníkovi smlouvou nebo na faktuře, atd.).

Nejhodnotnější dílčí části KI v balíku jsou:

Důsledné využívání KI pomůže minimalizovat riziko špatných operativních rozhodnutí o podmínkách uzavíraných obchodů či o volbě optimálních postupů při vymáhání již vzniklých pohledávek. Umožní vědět,jak na tom subjekt zájmu aktuálně kreditně je, např. zdali není aktuálně v insolvenci, má šanci získat bankovní úvěr a dostát svým závazkům z vyhraného výběrového řízení, udržet zaměstnanost, má či nemá nemovitý majetek na pokrytí svých nesplacených závazků, jestli na něj již někdo své pohledávky vymáhal a jak úspěšně apod.

Neplatí se za jednotlivé informace, ale za roční datově neomezený přístup zvoleného počtu konkurenčních Koncových uživatelů (v jeden okamžik), kterým stačí uživatelské jméno a heslo (včetně možnosti jeho změny). Ceny systému OCTOPUS začínají již od 3.720,- Kč bez DPH celkem za 1 rok a 1 Koncového uživatele. Cena napojení na IS EVIS závisí na počtu objednaných koncových uživatelů podle následující tabulky:

Počet koncových uživatelů1234-67-1011-20
Cena OCTOPUS celkem za rok372070399990189052981156412
Cena jednorázová napojení na EVIS590049003500190000

(Ceny jsou v Kč bez DPH při dodržení podmínek OCTOPUS)

Integrace systému kreditních informací I OCTOPUS do informačního systému EVIS

Integrace systému kreditních informací I OCTOPUS do informačního systému EVIS

Zpět na aktuality


Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)